به کمک هم، کیفیت زندگی را تغییر می‌دهیم
together, we change live

021-2228 0646

شماره تماس سمعک اقدسیه 

 

سمعک زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

معرفی کمپانی زیمنس

زیمنس یک شرکت خوشه ای و چند ملیتی آلمانی است که مرکز آن در مونیخ بوده و زیرمجموعه های گسترده ای در سایر کشورها دارد. بزرگترین شرکت تولید کننده صنعتی در اروپا است که بخش های اصلی آن شامل صنعت، انرژی، مراقبت سلامت و زیر ساخت های شهری می باشد.
این شرکت یکی از تولید کنندگان برجسته تجهیزات تشخیص پزشکی است و بخش مراقب سلامت و پزشکی آن، حدود 12 درصد از کل فروش شرکت را تشکیل می دهد و بعد از بخش اتوماسیون صنعتی، دومین بخش سود آور آن است. تقریبا 379000 نفر در سراسر جهان در شرکت زیمنس و زیر مجموعه های آن مشغول به کار هستند.
زیمنس که در زمینه ساخت تجهیزات و دستگاه های شنیداری معروف است در سال 2015 اسم تجاری خود را به signia (سیگنیا) تغییر داد. هدف اصلی این شرکت بهبود بخشیدن شنوایی افراد کم شنوا در محیط های پر سرو صدا و نویزی است.  سیگنیا در سال های 2016 و 2017 با معرفی کردن سمعک های primax و NX حقیقتا انقلابی در زمینه کیفیت صدا برای افراد کم شنوا رقم زده است.

ساخت برترین برند سمعک توسط کمپانی سیگنیا

یکی از بهترین برند های سمعک، signia (سمعک زیمنس) می باشد. کمپانی signia آلمان به مدت 130 است که در حال توسعه سیستم های سمعک با کیفیت بوده است. این شرکت در بیش از 100 کشور در سراسر جهان به مردم کمک می کند که به مشارکت فعال در زندگی بازگردند.
زیمنس به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های سمعک جهان، سال 1847در برلین تأسیس شد. اولین سمعک پشت گوشی در جهان را در سال 1959 و اولین سمعک داخل گوشی  را در سال 1966 معرفی کرد و در سال 2015، جایزه گلدن ادیسون را برای طراحی سمعک های binax دریافت کرد. Binax اولین سمعکی در جهان است که در شرایط نویزی و شلوغ با سرکوب کردن نویز، باعث بهبود بسیار زیاد گفتار می شود.

ویژگی و تکنولوژی سمعک زیمنس

دو نقطه ضعف بسیار مهم که در سمعک های قدیمی وجود دارد طبیعی نبودن صدای خود فرد و مشکل درک گفتار در محیط های شلوغ است. تکنولوژی های پرایمکس و ان ایکس در سمعک زیمنس این دو مسئله را به خوبی حل کرده اند.
NX مسئله "طبیعی نبودن صدای خود کاربر" را که توسط بسیاری از استفاده کنندگان سمعک تجربه می شود با پردازش صدای خود (OVP) حل می کند. زیمنس به واسطه تکنولوژی OVP اش صدای فرد را به صورت مستقیم از محیط صوتی اسکن می کند و با تجزیه تحلیلی بسیار پیچییده بر روی آن، صدای فرد را بسیار طبیعی می کند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که NX صدای خود فرد را 75% طبیعی جلوه می دهد.
یکی دیگر از تکنولوژهای بسیار مهم این سمعک ها e2e ultra HD است. این تکنولوژی با کانکت کردن دو سمعک به صورت وایرلس به هم دیگر باعث بهبود شنیداری و تشخیص گفتار در شرایط نویزی و پر سر و صدا می شود. در حقیقت با این تکنولوژی سمعک ها در کسری از ثانیه اطلاعاتشان را با همدیگر رد و بدل می کنند و با این عمل نویز را از گفتار تشخیص داده و با سرکوب کردن نویر، باعث افزایش درک صدا و وضوح طبیعی و بی دردسر در هر محیط می شوند.

 

زیمنس سمعک هایش را در چند رده ارائه می دهد؟ و دارای چه ویژگی هایی هستند؟

رده 1، 2 ، 3، 5، و 7 . در جدول زیر به بررسی رده های 3 و 5 و 7 می پردازیم:

محیط شنیداری سطح تکنولوژی
مکالمه در محیط های پر سروصدا ×            
مکالمه داخل اتومبیل ×           
سینما و تئاتر ×           
مهمانی                
محیط شغلی                 
خرید                 
محیط های عمومی                 
محیط های خارج از خانه                 
رستوران                   
جلسات گروهی یا کلاس    
    
    
    
مکالمه یک به یک     
    
    
    
خانه     
    
    
    
   سمعک معمولی  سمعک استاندارد  سمعک پیشرفته  سمعک برتر
مشخصه در نام سمعک ۲x ۳x ۵x ۷x

انواع سمعک زیمنس برای چه افراد در چه شرایطی مناسب هستند؟

با توجه به جدول بالا کاملا مشخص است که:

  1. سمعک معمولی زیمنس جوابگوی همه محیط های شنوایی نیست و فقط برای محیط های ساکت مناسب است، بنابرین برای افرادی توصیه می شود که از لحاظ اجتماعی فعالیت خیلی کمی دارند یا منفعل هستند.
  2. سمعک استاندارد زیمنس برای محیط های ساکت 100% کارامد و برای محیط های شلوغ 75% کارامد هستند. بنابرین به افرادی توصیه می شوند که عمده فعالیت شان در جاهای ساکت است اما در مکان های شلوغ هم کمابیش رفت و آمد دارند (مثل افراد بازنشسته).
  3. سمعک پیشرفته زیمنس تقریبا در تمامی محیط ها کارامد هستند. ما به تمام افراد کم شنوایی که از لحاظ اجتماعی فعالیت شان بالا است (مثلا افراد شاغل) مدل های پیشرفته را توصیه می کنیم زیرا در محیط های ساکت 100% کارامد و در محیط های شلوغ 85% کارامد هستند. یعنی در مکان های شلوغ 85% از مشکل شنوایی فرد را برطرف می کنند.
  4. سمعک برتر زیمنس بالاترین رده تکنولوژیکی و همچنین بالاترین وضوح گفتار ممکن را دارا هستند. معمولا در همه ی محیط کارامد هستند و بهترین گزینه برای افرادی هستند که نیاز به شنیدنشان بسیار بالا است مانند دانشجو ها، اساتید دانشگاه، فروشنده ها و ... . این نوع در محیط های ساکت 100% کارامد و در محیط های شلوغ 95%  کارامد هستند.

قیمت سمعک زیمنس

  • قیمت سمعک معمولی زیمنس:   3 میلیون تومان: sirion 2، orion 2، 2px از انواع معمولی شرکت زیمنس هستند.
  • قیمت سمعک استاندارد زیمنس:  6 میلیون تومان: Teneo، 3NX، 3PX از مدل های استاندارد هستند.
  • قیمت سمعک پیشرفته زیمنس:   9 میلیون تومان: 5NX، 5PX از انواع پیشرفته هستند.
  • قیمت سمعک برتر زیمنس:     12 میلیون تومان: 7NX ، 7PX از مدل های برتر هستند.

قیمت آن ها با توجه به مزایایی که دارند بسیار ناچیز است زیرا سمعک سیگنیا یا زیمنس می توانند توانایی فهم گفتار افراد دچار کاهش شنوایی را تا از 25 درصد بهتر از افراد با شنوایی هنجار بهبود بخشند و تاکنون به میلیون ها فرد در سراسر جهان کمک کرده اند تا کیفیت زندگی بهتری داشته باشند.
سبک زندگی پرمشغله امروزی همراه با استفاده مداوم از موبایل و دستگاه های دیجیتال سبب شده است تا افراد نیاز به دستگاه های کمک شنیداری داشته باشند که با این جریان همراه باشند. این مدل سمعک به خوبی نیاز های زندگی روزمره افراد را در دنیای پیشرفته امروز برطرف می کنند.
وسایل کمک شنیداری این شرکت در حال حاضر در مدل های کوچک وارد بازار شده اند و بنابراین کودکان و نوجوانان هم می توانند بدون نگرانی از دیده شدن سمعک ها از آن ها استفاده کنند. برند زیمنس همچنین سمعک های قابل شارژ و دستگاه هایی برای کمک به افراد دچار وزوز نیز دارد. این شرکت اخیرا اولین سمعک 24 ساعته، قابل شارژ و دارای منبع تغذیه لیتیومی را با نام cellion primax تولید کرده است.


معرفی سمعک  silk از شرکت زیمنس

 

معرفی سمعک silk  از شرکت زیمنس


سمعک SILK از جمله مدل های داخل گوشی شرکت زیمنس می باشند که مهم ترین ویژگی آن ها ظاهر بسیار شیک و ظریف می باشد. این سمعک ها وقتی داخل گوش قرار می گیرند عملا نامریی هستند. این انواع گزینه ای ایده آل برای آن دسته از افراد کم شنوایی هستند که می خواهند برای اولین بار از سمعک استفاده کنند زیرا ظاهر آن ها بسیار شیک و ظریف است و کاملا درون گوش محو می شوند به طوری که از بیرون قابل مشاهده شدن نیستند.
در سمعک سیلک SILK فن آوری بسیار پیشرفته صوتی به کار رفته است به گونه ای که علاوه بر تشخیص صدا های مزاحم و سرکوب کردن آن ها، سیگنال های گفتاری را تفکیک کرده و تقویت می کند بنابرین فرد از وضوح بالایی گفتار لذت می برد.
این سمعک ها همچنین دارای تکنولوژی e wireless 3.0هستند که باعث ارتباط 2 سمعک به هم دیگر می شود. این تکنولوژی در سرکوب کردن صدا های غیرگفتاری و مزاحم فوق العاده موثر است و باعث رضایت بسیار بالای کاربران شده است.

سمعک های SILK در چند رده ساخته می شوند و چه کاربردی دارد؟

سمعک سیلک استاندارد، سیلک پیشرفته، سیلک برتر.
همه سمعک های سیلک قابلیت اتصال به گوشی موبایل را دارا هستند. این قابلیت به بیمار کمک می کند که در محیط های مختلف بسته به نیازهای فرد صدای سمعک را کم یا زیاد کند. این سمعک ها همچنین دارای تکنولوژی صوت درمانی نیز هستند، که در افراد مبتلا به وزوز گوش مورد استفاده قرار می گیرد. صوت درمانی باعث کاهش آزار دهنگی وزوز گوش با گذشت زمان می شود.

کنترل راحت سمعک در دستان شما

 

کنترل راحت سمعک در دستان شما


یکی دیگر از ویژگی های مهم سمعک های Signia Nx توانایی آن در کار با برنامه myControl است. از نظر علمی این می تواند برای کاربران سمعک در مان های شلوغ بسیار کمک کننده باشد. برنامه myControl می تواند با استفاده از "TeleLink" Signia و بدون استفاده از بلوتوث، دو سمعک را به هم متصل کند. علاوه بر این ، برنامه به شما امکان می دهد سمعک خود را با جزئیات باورنکردنی کنترل کنید.
به عنوان مثال، کاربران می توانند میکروفن های سمعک های خود را 360 درجه دستکاری کنند و به آن ها اجازه می دهند دقیقاً روی منابع صوتی خاص تمرکز کنند. کاربران همچنین می توانند ازاین برنامه برای تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده، تغییر بلندی صدا استفاده کنند. این برنامه برای iOS و Android در دسترس است، بنابراین تقریبا تمام تلفن های هوشمند پوشانده می شوند.

دریافت راهنمایی و مشاوره برای خرید سمعک زیمنس

سمعک اقدسیه با داشتن نیرو های متخصص و مجرب خود می تواند شما را در تهیه سمعک مناسب یاری کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس (021 - 26140250) بگیرید. امکان امتحان و تست سمعک زیمنس نیز وجود دارد.
آدرس ما برای مراجعه حضوری:
ایران، تهران، آوین اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش خیابان نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه، طبقه 5.

انواع سمعک های زیمنس (سیگنیا signia)

سمعک استایلتو (styletto)| کلینیک سمعک اقدسیه

جدیدترین سمعک سیگنیا با طراحی منحصر به فرد Styletto نسل جدید کمپانی سیگنیا است که در اواخر سال 2019 معرفی…

سمعک NX

رده NX جدید ترین خط تولید کمپانی Signia است. شرکت زیمنس از سال 2016 که نام تجاری خود را به…

سمعک pure

قدرتمند، کوچک و قابل اعتماد در همه شرایطصداهایی که از طریق سمعک های خود می شنوید باید به همان اندازه…

سمعک Carat

معرفی محصولی برتر از Signia Signia یکی از نامهای بسیار آشنا در بخش سمعک است و سمعک Carat این شرکت…

سمعک motion

محصول برتر Signia سیگنیا:سمعک motion Signia برای کسانی طراحی شده است که دچار افت شنوایی شدید یا بیشتر هستند اما…

سمعک insio

سمعک های insio یک نوع از سمعک داخل گوشی بسیار کوچک و با کیفیت صدای بسیار طبیعی هستند که در…

سمعک cellion

طراحی جمع و جور و کارایی بسیار عالی Signia Cellion یکی از مناسب ترین سمعک های گیرنده در کانال (RIC)…

سمعک زیمنس
امتیاز 4.2 از 5
تعداد نظرات : 5 نظر
خبــرنامـه
اینستاگرام سمعک اقدسیه تلگرام سمعک اقدسیه واتس اپ  سمعک اقدسیه فیس بوک سمعک اقدسیه  

طراحی و توسعه: نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY NONEGAR. ALL RIGHTS RESERVED