این سمعک ها زندگی شما را تغییر خواهند داد
سمعک اقدسیه

021-2228 0646

 

 

در انتخاب سمعک چند فاکتور مهم می بایست در نظر گرفته شوند؟

 

1- قدرت سمعک: افراد به سمعک هایی با قدرت کافی برای تطابق با سطح کم شنوایی خود نیاز دارند. به عنوان مثال افراد مبتلا به کم شنوایی شدید به انواع power یا super power نیاز دارند. 

2- سطح تکنولوژی موجود در سمعک: اگر بیمار سبک زندگی فعالی داشته باشد مانند کار کردن در مکان های شلوغ و دارای نویز، در این صورت وی به سمعکی با تکنولوژی کاهش نویز عالی نیاز دارد یا به منظور راحتی شنیداری در ملاقات با افراد زیاد، سمعک وی باید مجهز به تکنولوژی میکروفون اتوماتیک باشد، همچنین ممکن است انواع قابل شارژ بهترین گزینه برای افراد مسن باشند.

 

سمعک ها از نظر سطح تکنولوژی به چند طبقه اصلی تقسیم می شوند: 

1- Basic

2- Mid-range

3- Premium

محدوده عملکرد رده های مختلف سمعک- کلینیک تخصصی ارزیابی شنوایی و سمعک اقدسیه

همانطور که در تصویر می بینید سمعک های معمولی یا Basic فقط برای مکان های ساکت و مکالمه با یک نفر در جای ساکت، مناسب هستند. این سمعک ها برای مکالمه در جاهای شلوغ یا جمع های چند نفره اصلا مناسب نمی باشند ، بنابرین گزینه مناسب برای افرادی هستند که همه ی وقتشان در جاهای ساکت می گذرد . سمعک های متوسط یا Mid-range از تکنولوژی به مراتب بالاتری برخوردارند و علاوه بر مکالمات تک نفره، در جاهای شلوغ تر مانند کلاس درس، اداره جات و بانک ها و ... نیز کارآمد هستند ( این سمعک ها بصورت متوسط در مکان های ساکت 100% و درمکان های شلوغ 75% نیازهای شنوایی فرد را برطرف می کنند). سمعک های برتر یا Premium یا First class بالاترین و با کیفیت ترین سمعک های ممکن هستند که تقریبا در همه ی محیط ها کارامد می باشند. این سمعک ها در مکان های ساکت 100% و در مکان های شلوغ 90% از مشکلات شنوایی فرد را برطرف می کنند. توصیه ی ما به همه افراد کم شنوایی که شاغل هستند، این سمعک ها می باشند ، و یا افرادی که می خواهند در همه ی محیط ها به خوبی بشنوند.


در برخی از کمپانی ها این تقسیم بندی به صورت پایه (Essential)، استاندارد (Standard)، پیشرفته (Advanced) و عالی (Premium) است. در بخش های بعدی مرور مختصری بر نوع تکنولوژی موجود در هر طبقه و قیمت های هر طبقه خواهیم داشت.

 

نکته بسیار مهمی که در تهیه سمعک باید به آن توجه کنید این است که میزان رضایت مندی بیماران از سمعک به 2 عامل بستگی دارد: (1) سطح تکنولوژی سمعک : که باید متناسب با میزان فعالیت اجتماعی و شغل فرد انتخاب شود.  (2) دانش شنوایی شناس: سمعک ها وسایل بسیار پیچیده ای هستند و تنظیم دقیق آنها نیازمند دانش بسیار بالایی می باشد، بنابرین دکتر شنوایی شناس باید بسیار حاذق و خبره باشد و از علم روز برخوردار باشد.

 

آیا گران بودن سمعک به معنی بهتر بودن آن است؟

هرچه قدرت یک سمعک بیشتر و تکنولوژی آن پیشرفته تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. اما به یاد داشته باشید که گران ترین ها همواره بهترین ها نیستند. چرا که بر حسب میزان و نوع کم شنوایی و سبک زندگی افراد، نیاز های آن ها با یکدیگر متفاوت است و بنابراین سمعک مناسب برای تأمین نیاز هایشان نیز بر اساس این فاکتور ها مشخص می شود.

در سرتا سر جهان سمعک ها وسیله های گران قیمتی محسوب می شوند. محدوده قیمت سمعک در ایران بین 2 تا 12 میلیون تومان می باشد و متأسفانه بیمه ها بخش  اندکی از هزینه آن ها را تقبل می کنند. سمعک ها یک سرمایه گذاری مهم هستند؛ چرا که سمعک دستگاهی است که هفت روز هفته و 12 ماه سال همراه شما خواهد بود، پس لازم است که هنگام خرید سمعک اطمینان حاصل کنید که زمان و هزینه صرف شده ارزش آن را دارد.

محدوده قیمت های سمعک اقدیسه چه میزان است؟ و خرید از ما چه مزیتی دارد؟

در " سمعک اقدسیه" ما سمعک های با کیفیت را از همه برند های برتر جهان تجویز می کنیم و محدوده های قیمتی ما از 1.500.000 تومان تا 12 میلیون تومان می باشد.


برای این که بدانید سمعک مناسب شما چه قیمتی است باید به ما اطلاعاتی از قبیل:


- اندازه کم شنوایی.
- شیوه زندگی.
- و نیازهایتان بدهید.
که متناسب با موارد بالا بهترین سمعک برای شما معرفی گردد. ما خوشحال خواهیم شد که با شما صحبت کنیم و به شما کمک کنیم که سمعک هایی را پیدا کنید که متناسب با شیوه زندگی و بودجه شما باشد.

در سمعک اقدسیه، سمعک خریداری شما شامل یک بسته جامع خدمات می باشد. این بدان معنی است که تا 5 سال خدمات رایگان سمعک از قبیل تنظیم سالیانه و تعویض قالب و پوسته و ..... و همچنین 2 سال باتری رایگان می باشد. مشاوره با کارشناسان ما کاملا رایگان است آن ها در مورد شنوایی آگاهی کامل دارند و آماده پاسخ گویی هریک از سوالات شما در مورد سمعک هستند. 

خلاصه مطالب (قیمت انواع سمعک ها)
قیمت کلی سمعک ها سمعک اتیکن  سمعک برنافن  سمعک دیجیتال  سمعک نامرئی
سمعک زیمنس سمعک استارکی سمعک ویدکس  سمعک پیشرفته  سمعک پشت گوشی
سمعک فوناک سمعک یونیترون  سمعک معمولی  سمعک برتر

 

قیمت کلی سمعک ها

بیشتر کمپانی های سمعک محصولات خود را در 3 رده تولید می کنند (البته برخی از آن ها در 4 رده تولید می کنند) که این رده ها فقط در تکنولوژی داخلی شان متمایز هستند و از لحاظ ظاهری با هم تفاوت چندانی ندارند.

این 3 رده عبارتند از:

سمعک های معمولی، رده متوسط و برتر.

در جدول زیر قیمت حدودی این 3 رده را مشاهد فرمایید:

 متوسط قیمت سمعک های مختلف
رده سمعک                     معمولی                  رده متوسط                        برتر
 رنج قیمت          2-4 میلیون                   6-8 میلیون               10-12 میلیون
 مناسب برای افرادِ  مناسب برای افرادی که از لحاظ اجتماعی غیرفعال هستند و بیشتر وقتشان در خانه یا جاهای ساکت می گذرد.  مناسب برای افرادی که از لحاظ اجتماعی فعال هستند و کارشان به گونه ای است که مرتب در مکان های شلوغ قرار می گیرند.  مناسب برای افراد بسیار فعال و همچنین افرادی که کارشان به شدت نیازمند به شنوایی خوب می باشد.

چگونه باید متوجه شد که چه سمعکی مناسب است؟


2 عامل اصلی وجود دارد :


1. میزان فعالیت اجتماعی شما: برای مثال اگر شما در یک محیط پر سروصدا کار می کنید حتما باید یک سمعک پیشرفته و یا برتر تهیه کنید که باعث کاهش شدید نویز از طریق میکروفن های جهت دارش شود و در از طریق میکروفن های جهت دارش شود و درک کنید.

2. میزان و نوع کم شنوایی شما: هر چقدر افت شنوایی فرد شیب دارتر باشد نیاز به سمعکی با تکنولوژی بالاتر می باشد، و افرادی که الگوی کم شنوایی شان فلت (مسطح) می باشد حتی سمعک های رده متوسط و پایین نیز برایشان کفایت می کند. کم شنوایی های حسی عصبی نیاز به سمعک های پیشرفته تر دارند در حالی که کم شنوایی های انتقالی حتی با سمعک های معمولی به حداکثر رضایت می رسند. 


 تکنولوژی سمعک ها      معمولی      رده متوسط                برتر
  قیمت  2-4 میلیون  8- 6 میلیون  12- 10 میلیون
 پردازش دیجیتالی صدا  √   √   √
 حذف فیدبک (سوت کشیدن سمعک)   √   √   √
 4 برنامه شنیداری مختلف   √   √   √
 ارتباط بی سیم با تلویزیون و تلفن  Χ   √   √
 افزایش وضوح گفتار  Χ   √   √
کاهنده نویز و دایرکشنالیتی دو گوشی  Χ   √   √
در طرح ها و رنگ های مختلف  Χ Χ   √
 شنوایی 360 درجه اتوماتیک  Χ Χ   √
درک گفتار در محیط های خیلی شلوغ  Χ Χ   √

!!!! اگر می خواهید بیشتر در مورد تکنولوژی سمعک ها بدانید با کلینیک تماس بگیرید. 22280646 - 021


قیمت سمعک سیگنیا آلمان (زیمنس)

قیمت این نوع سمعک زیمنس از حدود 2 میلیون تومان شروع شده و در رده های بالاتر با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در آن ها افزایش پیدا می کند و در رده های مختلف تکنولوژی آن متفاوت است. تکنولوژی بالای این سمعک ها باعث شده است که در طبیعی بودن صدا ها بی نظیر عمل کند.

 سمعک معمولی زیمنس  استاندارد زیمنس  پیشرفته زیمنس  برتر زیمنس
 3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  9 میلیون تومان  12 میلیون تومان


قیمت سمعک فوناک

فوناک 4 رده سمعک تولید می کند.

سمعک معمولی فوناک استاندارد فوناک پیشرفته فوناک برتر فوناک
 2.5 میلیون تومان  5 میلیون تومان  8 میلیون تومان  11 میلیون تومان

ارزان ترین فوناک QS و VITUS می باشند که به ترتیب 1/400/000 و 1/600/000 تومان می باشند و بالاترین سمعک فوناک B90 می باشد.


قیمت سمعک اتیکن

این نوع اتیکن تولید کشور دانمارک می باشد که به حق یکی از بهترین کمپانی های تولید سمعک در جهان می باشد
اتیکن در 4 رده محصولات خود را تولید می کند.

سمعک معمولی اتیکن استاندارد اتیکن پیشرفته اتیکن برتر اتیکن
 3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  10 میلیون تومان  15 میلیون تومان

سمعک OPN یکی از بهترین سمعک های جهان است که محصول کمپانی اتیکن می باشد. 96% از افرادی که OPN برایشان تجویز شده است رضایت خود را به آن نشان داده اند. قیمت این سمعک OPN در خارج از کشور در حدود 3500 دلار و در ایران حدود 15 میلیون تومان می باشد. اگر تمایل دارید که OPN را به مدت 30 روز آزمایشی استفاده کنید با کلینیک تماس بگیرید.


 قیمت سمعک استارکی

سمعک استارکی محصول کشور آمریکا است که یکی از بهترین کمپانی های جهان در عرصه سمعک است. این نوع آمریکایی از کیفیت گفتار بی نظیری برخوردار می باشد، همچنین مدارات درمان وزوز گوش و حذف فیدبک این سمعک ها برای همه متخصصان شنوایی کاملا بدیهی است.
استارکی محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی استارکی استاندارد استارکین پیشرفته استارکی برتر استارکی
6 میلیون تومان  10 میلیون تومان  15 میلیون تومان  20 میلیون تومان

کوچک ترین سمعک جهان ساخت استارکی است و soundlens نام دارد. این مدل از محدود سمعک های کاملا نامریی است. قیمت این مدل بسیار بالا می باشد. یک حقیقت در مورد سمعک نامریی این است که برای 80% افراد مناسب نمی باشد.


قیمت سمعک یونیترون

یونیترون محصول کشور کانادا است و محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی یونیترون استاندارد یونیترون پیشرفته یونیترون برتر یونیترون
2.5 میلیون تومان  5 میلیون تومان 6.5 میلیون تومان 7.5 میلیون تومان

قیمت سمعک برنافن

برنافن محصول کشور سوئیس است که محصولاتش را در 4 رده عرضه می کند.

سمعک معمولی برنافن استاندارد برنافن پیشرفته برنافن برتر برنافن
3 میلیون تومان  7 میلیون تومان  10 میلیون تومان 12 میلیون تومان

قیمت سمعک ویدکس

ویدکس محصول کشور دانمارک است که محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی ویدکس استاندارد ویدکس پیشرفته ویدکس برتر ویدکس
3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  9 میلیون تومان  11 میلیون تومان


قیمت سمعک معمولی

سمعک های معمولی در تمامی کمپانی ها تقریبا قیمتی بین 3/5 – 2/5 میلیون دارند. این مدل برای افرادی توصیه می شوند که بیشتر وقتشان را در خانه یا جاهای خیلی آرام می گذرانند و برای جا های شلوغ زیاد کارامد نیستند.


قیمت سمعک دیجیتال

همه انواع سمعک ها در حقیقت دیجیتال هستند. دیجیتال معمولی، دیجیتال پیشرفته، دیجیتال برتر که هرکدام را مفصل توضیح دادیم. قیمت نوع دیجیتال معمولی 3/5 - 2/5 میلیون تومان. دیجیتال پیشرفته 8 - 6 میلیون تومان و قیمت نوع دیجیتال برتر 12 - 10 میلیون تومان است.


قیمت سمعک پیشرفته

سمعک پیشرفته یعنی سمعکی که توانایی شناسایی محیط های مختلف را دارد و با تغییر محیط، برنامه و نحوه عملکرد آن به کلی تغییر می کند. تقریبا در همه شرکت ها سمعک های پیشرفته قیمتی حدود 7 میلیون تومان دارند. کیفیت گفتار خوبی دارند و برای افرادی توصیه می شوند که از لحاظ اجتماعی فعال باشند.


قیمت سمعک برتر

سمعک های برتر در همه ی کمپانی های سمعک قیمتی حدود 12 میلیون دارا می باشند. این انواع نسل بالاتر سمعک های پیشرفته هستند و دارای کیفیت گفتار بسیار بالا می باشند و در همه ی محیط های شنیداری کارامد هستند.


1. قابل برنامه ریزی هستند.
2. همزمان چندین برنامه مختلف دارند.
3. وایرلس هستند.
4. به صورت مستقیم به تلفن تلویزیون و ... وصل می شوند.
5. صدای آن ها را به صورت بسیار شفافی به داخل گوش بیمار می آورند.


این مدل برای افرادی توصیه می شوند که از لحاظ اجتماعی بسیار فعال می باشند و نیازشان به شنوایی بسیار زیاد است. مثل افرادی که در طول روز با چندین نفر ارتباط برقرار می کنند مثل فروشنده ها، مدیران، معلم ها، دانشجویان و .....

قیمت سمعک نامریی

همه ی کمپانی های سمعک قادر به ساختن سمعک های نامریی نیستند و فقط یک الی دو کمپانی این تکنولوژی را دارا هستند. در بیشتر کمپانی ها مدل نامریی وجود دارد ولی متاسفانه فقط اسم شان نامریی است و وقتی داخل گوش قرار می گیرند از جناحین قابل مشاهده شدن هستند. در اینجا منظور ما سمعک های کاملا نامریی است یعنی به هیچ عنوان قابل مشاهده شدن نباشد، این انواع قیمت بسیار بالایی دارند یک نمونه آمریکایی آن ها که بسیار کیفیت بالایی هم دارد حدود 10 میلیون تومان قیمت دارد.


در" سمعک اقدسیه " ابتدا قالب خام سمعک نامریی برای شما ساخته می شود سپس درون گوش شما به مدت چندین روز قرار می گیرد اگر ظاهر آن برای شما کاملا نامریی باشد و رضایت شما را جلب کند، بورد اصلی سمعک درون آن قرار داده می شود و شما از کیفیت صدایی بی نظیر و بدون دیده شدن، لذت می برید. نوبت دهی تلفنی

سمعک مدل نامریی

قیمت سمعک پشت گوشی

اگر مطاب بالا را به صورت دقیق مطالعه کرده باشید حتما متوجه شده اید که سمعک پشت گوشی در چندین رده تولید می شود:
- رده معمولی.
- رده استاندارد.
- رده پیشرفته.
- و رده عالی.


که قیمت تقریبی آن ها به ترتیب 5/2 و6 و 9 و 12 میلیون می باشد. تا حدود اندکی هم بستگی به برند مورد نظر دارد و ممکن است قیمت ها بالا و پایین شوند.

 

 


"خدمات سمعک اقدسیه"

در" سمعک اقدسیه " جدید ترین سمعک های جهان با قیمت هایی مقرون به صرفه برای بیماران تجویز می شود. ما به شما کمک می کنیم تا براساس بودجه شما و نیاز های شما بهترین راه حل را برای شنوایی تان بیابید و سمعکی را برای شما تجویز می کنیم که جوابگوی نیازهای شما باشد. تمامی سمعک های ما 30 روز به صورت آزمایشی روی گوش فرد قرار داده می شوند و در صورتی که رضایت کامل بیمار حاصل شود خرید قطعی صورت می گیرد، اگر بیمار در مدت این 30 روز پیشرفتی مشاهده نکند مدل سمعک بیمار عوض خواهد شد و مجددا 30 روز آزمایشی استفاده می کند. این روند تا زمانی که رضایت 100% بیمار حاصل شود ادامه پیدا می کند. لازم به ذکر است که 99% از بیماران ما با همان تجویز اول رضایت کامل خود را اعلام کرده اند.

لیست مدل های سمعک موجود در کلینیک سمعک اقدسیه را در زیر مشاهده می کنید. برای اطلاع از قیمت هر یک از سمعک ها یا دریافت مشاوره برای خرید سمعک با مشاورین ما در ارتباط باشید. شماره تماس کلینیک: 0646 2228-021

 نام شرکت مدل سمعک
 زیمنس     رده 7NX
رده 5NX
رده 3NX
Teneo
PX 2
 ویدکس رده 440
رده 330
رده 220
رده 110
Menu 10
+ Menu
اتیکن OPN 1
OPN 2
Nera 2 Pro
Siya 1
Siya 2
Ino Pro
فوناک رده 90
رده 70
رده 50
رده 30
+ Vitus
برنافن Zerena 1
Zerena 3
Zerena 5
Zerena 7
Zerena 9
یونیترون رده 500
رده 600
رده 700
رده 800
رده 800 (Pro)
خبــرنامـه
 

طراحی و توسعه: نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY NONEGAR. ALL RIGHTS RESERVED

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت