این سمعک ها زندگی شما را تغییر خواهند داد
سمعک اقدسیه

021-2228 0646

 

 

سمعک های قابل شارژ

مزایای سمعک های شارژی


1-راحت تر: نیازی به تعویض باتری نیست.

2- مطمئن تر.

3- کارامد تر: صرف جویی در وقت،پول و محیط زیست سالم تر

4- کیفیت بالاتر نسبت به سایر مدل ها.

5- عملکرد بهتر در محیط های سرد


 سمعک اقدسیه به واسطه متخصصین مجرب شنوایی و همچنین جدیدترین تکنولوژی های حال حاضر جهان، تجربه منحصر به فرد شنوایی را برای همه  انواع کم شنوایی ها (و حتی افراد با کم شنوایی خیلی شدید) به ارمغان آورده است. بالاترین هدف ما درک گفتار بیماران در مکان های شلوغ می باشد.


سمعک های شارژی در همه مدل های معمولی، استاندارد، پیشرفته و ممتاز عرضه می شوند. مهمترین ویژگی آنها کیفیت گفتار بسیار بالا و همچنین عدم نیاز به تعویض باتری می باشد. تا سال 2020 میلادی، سمعک های شارژی فقط در مدل پشت گوشی موجود بوده و سمعک داخل گوشی شارژی وجود نداشت. کمپانی سمعک استارکی در سال 2020 نخستین سمعک داخل گوشی شارژی را وارد بازار کرد. اخیرا" نیز شرکت زیمنس سمعک شارژی داخل گوشی را تولید کرده است؛ اما سایر شرکت ها فقط مدل پشت گوشی این سمعک های فوق العاده را تولید می کنند..
همه انواع سمعک های قابل شارژ بدین صورت عمل می کنند: با 3-4 ساعت شارژ شدن آنها می توان به مدت 24 ساعت از آنها استفاده کرد. شارژر ها فوق العاده شکیل و ظریف هستند و به همراه سمعک تحویل فرد داده می شوند.

در حال حاضر، بزرگ ترین شرکت های سازنده سمعک های شارژی عبارتند از:

خلاصه مطالب درج شده در این بخش
هزینه خرید سمعک قابل شارژ سمعک قابل شارژ زیمنس سمعک قابل شارژ فوناک سمعک قابل شارژ استارکی

 هزینه خرید سمعک شارژی

 هزینه خرید سمعک قابل شارژ

همانطور که توضیح داده شد سمعک های قابل شارژ از نظر تکنولوژی بسیار بالا می باشند و در رده همه ی رده ها تولید می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک با ما تماس بگیرید.

سمعک شارژی زیمنس
رده استاندارد:7 میلیون تومان.
رده پیشرفته: میلیون تومان.
سمعک شارژی فوناک
رده استاندارد: 6 میلیون تومان.
رده پیشرفته:  میلیون تومان.
سمعک شارژی استارکی
رده استاندارد: میلیون تومان.
رده پیشرفته: 14 میلیون تومان.
سمعک شارژی اتیکن
رده استاندارد: 8  میلیون تومان.
رده پیشرفته : 13 میلیون.

 سمعک شارژی زیمنس

سمعک های شارژی زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

کمپانی Sivantos همواره در زمینه تکنولوژی سمعک پیشتاز بوده و مبدع بسیاری از اولین های سمعک در جهان می باشد؛ این کمپانی تلاش برای ساخت سمعک های شارژی را از 50 سال قبل آغاز کرده بود و در نهایت به عنوان اولین شرکت سازنده سمعک شارژی در سراسر دنیا معروف شد. در سال 2018 میلادی، باطری های لیتیوم – یونی قابل شارژ برای برخی سمعک های زیمنس مانند Cellion Primax و Pure Charge & Go Nx در بازار موجود بود؛ اما جالب است بدانید که سمعک های شارژی سیگنیا پیشینه ای طولانی تر دارند:

تاریخچه سمعک های شارژی سیگنیا:

شرکت سیگنیا در سال 1966 میلادی اولین سمعک داخل گوشی خود را تحت عنوان "Siretta 339" معرفی کرد. این سمعک هم باطری معمولی و هم باطری شارژی می خورد. باطری شارژی این سمعک با یک بار شارژ شدن، یک روز کامل کار می کرد.

سپس در سال 2007 میلادی اولین سمعک منطبق با سبک زندگی فعال را تحت عنوان "Centra Active" معرفی کرد. این سمعک ضد آب بوده و باطری آن توسط شارژر شارژ می شد. شارژر این سمعک همزمان با شارژ آن، رطوبت آن را نیز خشک کرده و به افزایش طول عمر سمعک کمک می کرد.

در سال 2016 سمعک "Cellion Primax" توسط این کمپانی معرفی شد که  اولین سمعک مجهز به باطری لیتیوم- یونی با قابلیت شارژ القایی بوده و از سوی افرادی که دچار نقص در مهارت های حرکتی بودند، بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

در سال 2018 سمعک "Pure Charge & Go Nx" وارد بازار شد که مانند سمعک Cellion قابلیت شارژ القایی دارد. ظرفیت باطری این سمعک 20% بیشتر از نسل قبلی سمعک های شارژی سیگنیا است. این سمعک به دلیل باطری شارژی لیتیوم – یونی و ارتباط بلوتوثی پیشرفته محبوب است.

در سال های اخیر نیز چند مدل سمعک شارژی دیگر توسط شرکت زیمنس تولید شده است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

انواع سمعک های شارژی سیگنیا:

امروزه سمعک های Siretta 339 و Centra Active به دلیل سطح تکنولوژی پایین خود از رده خارج شده اند؛ اما سایر مدل های سمعک شارژی این شرکت که هم تکنولوژی پیشرفته و هم قابلیت شارژ دارند، در بازار موجود هستند. انواع سمعک های شارژی زیمنس عبارتند از:

1- Cellion Px (2016):

سمعک شارژی Cellion Px زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

Cellion Px نخستین سمعک وایرلس است که از تکنولوژی باطری های لیتیوم – یونی با قابلیت شارژ القایی بهره می برد. زمانی که کاربر سمعک را درون شارژر قرار می دهد، سمعک به طور اتوماتیک شروع به شارژ شدن کرده و زمانی که سمعک از شارژر خارج می شود، به طور اتوماتیک روشن می شود.

باطری این سمعک با شارژ القایی Ultra fast شارژ می شود؛ یعنی با 4 ساعت قرار دادن سمعک در شارژر، می توان به مدت 24 ساعت به طور نامحدود از آن استفاده کرد. همچنین با گزینه شارژ سریع، سمعک با 30 دقیقه شارژ شدن می تواند 7 ساعت کار کند. تکنولوژی باطری های لیتیوم – یونی در واقع مشابه باطری موبایل یا لپ تاپ بوده و میانگین طول عمر این باطری ها 7-5 سال است. پس از این مدت، در صورت امکان ادامه استفاده از سمعک، فرد می تواند با مراجعه به شنوایی شناس، باطری سمعک خود را تعویض کند.

شرکت زیمنس شارژر سمعک Cellion را به گونه ای طراحی کرده که رطوبت سمعک را هم خشک می کند و بدین ترتیب طول عمر سمعک را افزایش می دهد.

یکی از مهم ترین مزایای شارزر سمعک Cellion این است که کاربر می تواند در صورت عدم دسترسی به برق، با استفاده از یک کابل USB، شارژر را از طریق پاوربانک یا لپ تاپ شارژ و سپس از آن برای شارژ سمعک استفاده کند. 

این سمعک در دو سطح کیفیتی 5 Px و 7 Px عرضه می شود.

 

2- Pure Charge & Go Nx (2018):

سمعک Pure Charge & Go زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

این سمعک نیز مانند مدل Cellion Px با قرار گرفتن درون شارژر به طور اتوماتیک شارژ شده و با خارج شدن از شارژر به طور اتوماتیک فعال می گردد.

با 4 ساعت شارژ سمعک، می توان به مدت 19 ساعت از آن استفاده کرد. البته در صورتی که از ارتباط بلوتوثی سمعک با سایر وسایل مانند تلویزیون یا موبایل استفاده شود، به دلیل افزایش مصرف باطری این مدت به 17 ساعت کاهش می یابد (توجه داشته باشید که این 17 ساعت شامل 5 ساعت استفاده از بلوتوث سمعک هم می باشد). لازم به ذکر است که میانگین استفاده روزانه افراد از سمعک 16 ساعت است. بنابراین می توانید بدون هیچ نگرانی در مورد اتمام باطری سمعک، از آن استفاده کنید.

در صورت استفاده از آپشن شارژ سریع، سمعک Pure Charge & Go Nx با 30 دقیقه شارژ شدن می تواند 6 ساعت کار کند.

این سمعک شارژی در مدل CROS نیز موجود است که برای افرادی که فقط در یک گوش خود کم شنوایی غیر قابل درمان دارند مناسب می باشد.

 

3- Styletto Connect (2019):

سمعک Styletto Connect زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

سمعک Styletto نخستین سمعک SLIM-RIC در جهان است که به سه دلیل نسبت به سایر سمعک ها برتری دارد:

  • شکل ظاهری این سمعک بسیار ظریف است و همین سبب شده که 8 نفر از هر 10 نفر کاربر سمعک، آن را انتخاب کنند.
  • قابلیت اتصال پیشرفته به تلویزیون، موبایل، دستگاه های پخش موسیقی و ... را دارد.
  • قابلیت شارژ سمعک در حال حرکت که این امکان را فراهم می کند که بتوان 4 روز مداوم از سمعک استفاده کرد.

با یک بار شارژ سمعک Styletto Connect، می توان یک روز کامل (شامل 5 ساعت ارتباط بلوتوثی سمعک با موبایل، تلویزیون و ...) از آن استفاده کرد. همچنین با فعال کردن گزینه شارژ سریع، این سمعک می تواند با 30 دقیقه شارژ، به مدت 5 ساعت بدون ارتباط بلوتوثی یا 3 ساعت همراه با ارتباط بلوتوثی کار کند.

اندازه شارژر سمعک Styletto Connect یک سوم سایر شارژر ها و وزن آن نصف بقیه است. این شارژر کوچک به راحتی در جیب جای گرفته و به همین دلیل حمل و نقل آن راحت است. با این شارژر می توان به مدت 4 روز سمعک را بدون نیاز به سیم یا پریز برق شارژ و استفاده کرد. به همین دلیل این سمعک برای افرادی که مسافرت های شغلی زیادی دارند یا آخر هفته ها به گردش می روند مناسب است.

سمعک Styletto Connect در سه سطح کیفیتی 3، 5 و 7 عرضه می شود.

 

4-  Styletto x(2020):

 سمعک Styletto x زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

شارژر این سمعک، اولین شارژر در جهان است که از تکنولوژی شارژ وایرلس Qi بهره می برد. با این شارژر، سمعک طی 3 ساعت به طور کامل شارژ می شود. با استفاده از این شارژر می توان به مدت 3 روز سمعک را شارژ و استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که این 3 روز مبتنی بر 19 ساعت استفاده از سمعک بدون ارتباط بلوتوثی و یا 16 ساعت استفاده از سمعک (شامل 5 ساعت ارتباط بلوتوثی) است. مهم ترین مزایای شارژر القایی وایرلس این سمعک عبارتند از:

  • عدم نیاز به قرار دادن سمعک درون شارژر راحتی بیشتر کاربر را در پی دارد؛
  • در شارژر های الکتریکی، میدان الکتریکی ایجاد شده اطراف سمعک، جذب آلودگی ها و گرد و غبار را به سمعک افزایش می دهد. بنابراین در شارژر وایرلس که ارتباط الکتریکی وجود ندارد احتمال خرابی سمعک کمتر است؛
  • مقاومت سمعک در برابر آب، تعریق و گرد و غبار بیشتر است.

سمعک Styletto x در همه رده های کیفیتی عرضه می شود. این سمعک جزو سمعک های برگزیده سال 2020 در میان تمامی برندهای مختلف سمعک بوده است.

 

5- Motion Charge & Go Nx:

 سمعک Motion Charge & Go زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

سمعک Motion نخستین سمعک مجهز به سنسورهای حرکتی در جهان است. با یک بار شارژ کردن این سمعک می توان به مدت 61 ساعت از آن استفاده کرد.

سمعک Motion Charge & Go Nx در سه رده ی کیفیتی x، Px و SPx عرضه می شود.  مدل SP سمعک Motion اولین سمعک پشت گوشی سوپرپاور با قابلیت شارژ در دنیا است. شارژرهای مدل های Px و SPx اولین شارژری هستند که از اشعه فرابنفش برای تمیز و خشک کردن سمعک استفاده می کنند؛ یعنی شارژر می تواند همزمان با شارژ سمعک، فقط در 15 دقیقه با تاباندن اشعه فرابنفش، قالب و سایر قسمت های داخل گوشی سمعک را تمیز و خشک کند.

 

6- Pure Px، Carat Px و Motion Px:

تفاوت اصلی این سمعک ها با مدل های قبلی این است که بر روی پوسته ی آن ها درب باطری وجود دارد و با باطری های معمولی نیز کار می کنند. بنابراین کاربر می تواند ابتدا سمعک را با باطری معمولی تهیه کند و هرگاه احساس نیاز کرد با مراجعه به شنوایی شناس و تهیه شارژر و باطری قابل شارژ، سمعک خود را به یک سمعک شارژی تبدیل کند.

این سمعک ها در طول 6 ساعت به طور کامل شارژ شده، سپس به مدت 18 ساعت (شامل 3 ساعت ارتباط بلوتوثی) کار می کنند.

 

7- Signia Active / Active Pro:

سمعک Active Pro زیمنس / کلینیک سمعک اقدسیه

این سمعک یکی از جدیدترین محصولات شرکت زیمنس است که ظاهری بسیار شبیه به هندزفری بلوتوثی دارد. این سمعک با یک بار شارژ شدن می تواند به مدت 21 ساعت بدون ارتباط بلوتوثی کار کند. در صورتی که کاربر از بلوتوث سمعک استنفاده کند، این زمان به 18 ساعت کاهش می یابد که این مدت شامل 5 ساعت استفاده مداوم از بلوتوث سمعک است.

 

انواع شارژرهای سمعک سیگنیا:

سیگنیا شارژر های خود را در دو مدل پرتابل (قابل حمل) و ثابت تولید می کند:

شارزرهای قابل حمل سمعک زیمنس (سیگنیا) عبارتند از:

          

 شارژر مخصوص سمعک

Signia Active

 شارژر مخصوص سمعک

Styletto x

 شارژر مخصوص سمعک

Styletto Connect

 شارژر مخصوص سمعک های

Styletto

 شارژر مخصوص سمعک های رده معمولی

Styletto

1- شارژر مخصوص سمعک Signia Active:

این شارژر که با نام های Active Pro و Active Come شناخته می شود، یک جعبه شارژ کوچک با قابلیت شارژ وایرلس Qi است. این شارژر می تواند باطری لیتیوم-یونی سمعک Active و Active Pro را سه بار به طور کامل شارژ کند.

2- شارژر مخصوص سمعک Styletto x:

این شارژر نخستین شارژر سمعک با تکنولوژی وایرلس Qi است. این شارژر نیز باطری لیتیوم-یونی سمعک Styletto x را سه بار به طور کامل شارژ می کند.

 

3- شارژر مخصوص سمعک Styletto Connect:

این شارژر کوچک باطری لیتیوم-یونی سمعک Styletto Connect را سه بار به طور کامل شارژ می کند.

 

4- شارژر مخصوص سمعک های Styletto:

این شارژر برای رده های 3، 5 و 7 سمعک Styletto Connect مناسب بوده و باطری این سمعک ها را سه بار به طور کامل شارژ می کند.

 

5- شارژر مخصوص سمعک های رده معمولی Styletto:

این شارژر برای رده های کیفیتی 1 و 2 سمعک Styletto استفاده می شود.

 

انواع شارژرهای ثابت سمعک های زیمنس عبارتند از:

       
 Inductive Charger II  Inductive Charger E  شارژر استاندارد  شارژر خشک و تمیزکننده سمعک

Inductive Charger II -1:

این شارژر دارای طراحی شیک و ظریفی است که متناسب با قالب سمعک ها ساخته می شود. قابلیت هایی همچون آپشن شارژ سریع، خشک کردن سمعک از طریق شارژ القایی و چراغ های LED مجزا برای آگاهی از وضعیت شارژ سمعک های راست و چپ از مزایای این شارژر است. علاوه بر این، درپوش شارژر از سمعک ها در برابر ضربه محافظت کرده و بنابراین می توان به عنوان جعبه سمعک نیز از آن استفاده کرد.

این نوع شارژر برای سمعک های شارژی Motion x، Pure x و Pure Nx  با سطح عملکردی 3، 5 و 7 کاربرد دارد.  

 

Inductive Chgarger E -2:

این نوع شارژر برای سمعک های شارژی Motion x، Motion Nx، Pure x و Pure Nx  رده های عملکردی 1 و 2 موجود است.

 

3- شارژر استاندارد:

این شارژر برای سمعک های Motion P x، Motion SP x، Motion Nx و Pure x کاربرد دارد.

 

4- شارژر خشک و تمیزکننده سمعک:

اولین شارژر جهان که همزمان با شارژ سمعک، با تاباندن اشعه فرابنفش سمعک را تمیز هم می کند. این شارژر هم برای سمعک های شارژی Motion P x، Motion SP x، Motion Nx و Pure x کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: جهت آشنایی بیشتر با شرکت سمعک سیگنیا (زیمنس سابق) و کسب اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت انواع مختلف سمعک های زیمنس اینجا کلیک کنید.


 سمعک شارژی فوناک

 سمعک قابل شارژ فوناک

فوناک یکی از بهترین ها در تولید سمعک های قابل شارژ است. اولین شرکی که سمعک قابل شارژ را وارد بازار جهانی کرد فوناک بود و بعد سایر شرکت ها از فوناک الگو برداری کردند.
فوناک سه مدل متفاوت از سمعک های قابل شارژ دارد که به ترتیب دارای قیمت های 6 و 10 و 13 میلیون تومان می باشند.
سمعک های فوناک با 3-4 ساعت شارژ متوالی 17 ساعت می تواند روشن بماند.
آیا تمایل دارید سمعک قابل شارژ فوناک را به مدت 30 روز آزمایشی استفاده کنید؟ رزرو نوبت


 سمعک شارژی استارکی

 سمعک قابل شارژ استارکی

استارکی چندین سمعک قابل شارژ دارد که بهترین آنها MUSE IQ است. این سمعک نسبت به سمعک های شارژی سایر کمپانی های دیگر کوچکتر است و همچنین یک پاور بانک همراه هم دارد که در صورتی که فول شارژ باشد این توانایی را دارد که یک سمعک را 8 بار کاملا شارژ کند.
MUSE IQ در کمتر از 3 ساعت فول شارژ می شود و می تواند 30 ساعت متوالی روشن بماند.
این سمعک در سه رده تکنولوژی عرضه شده است که به ترتیب دارای قیمت های 15، 20 ، 25 میلیون تومان می باشند.
MUSE IQ ترکیبی است از قدرت بالا، کیفیت بی نظیر صدا و اندازه کوچک.

پاسخ به سوالات متداول

خبــرنامـه
 

طراحی و توسعه: نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY NONEGAR. ALL RIGHTS RESERVED

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت