جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین برندهای سمعک کدامند؟

محتوای صفحه

1- سمعک یونیترون (unitron)

یونیترون یک شرکت کانادایی و متعلق به گروه سونووا است. علت محبوبیت این سمعک در بین بیماران این است که آن ها می توانند از سیستم آزمایشی آن برای تست سطوح مختلف تکنولوژی استفاده کنند و در صورت نیاز سطح تکنولوژی سمعک خود را بروزرسانی کنند. سمعک MOXI NOW یونیترون کوچکترین سمعک رسیور در مجرای وایرلس جهان است.

2- سمعک ویدکس (widex)

ویدکس در سال 1956 در دانمارک تاسیس شد این شرکت در حدود 100 کشور جهان شعبه دارد. این شرکت حدود 10 درصد از تمام سمعک های موجود در بازار را تامین می کند. ویدکس یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ساخت سمعک های مجهز به تکنولوژی درمان وزوز به نام برنامه ZEN است. سمعک های این شرکت با iphone سازگار هستند.

3- سمعک اتیکن (oticon)

اتیکن توسط Hans Demant تاسیس شد و اکنون متعلق یه گروه William Demant است. تکنولوژی پردازش گفتار خود فرد در سمعک های اتیکن بسیار خوب است. سمعک های اتیکن در برقراری ارتباط وایرلس پیشرو بوده و این شرکت به عنوان اولین شرکت سازنده سمعک های دیجیتالی شناخته می شود.

4- سمعک هانساتون (hansaton)

این شرکت در سال 1957 در آلمان تاسیس شد. این شرکت اخیرا به استرالیا رفته و با گروه سونووا (یونیترون و فوناک و هانساتون) تلفیق شده است. از جمله اولین شرکت های تولیدکننده سمعک های قابل شارژ می توان از آن یاد کرد.

5- سمعک استارکی (starkey)

این شرکت در سال 1967 در آمریکا تاسیس شد. برندهای سمعک starkey، audible و NuEar متعلق به این شرکت است. این شرکت از اولین شرکت های سازنده سمعک داخل گوشی بوده است.

6- سمعک فوناک (phonak)

این شرکت در سال 1947 تاسیس شد و اکنون به گروه سونووا تعلق دارد. این شرکت نیز از اولین شرکت های سازنده سمعک قابل شارژ بوده و پروتز کاشت حلزون نیز تولید می کند. برنامه Autosense در سمعک های فوناک سبب می شود که تنظیمات سمعک به صورت خودکار بر حسب شرایط محیط شنیداری تغییر کند.

7- سمعک ریساند (resound)

این شرکت در سال 1943 تاسیس شده و در 80 کشور جهان شعبه دارد. عضوی از خانواده GN می باشد. سمعک های این شرکت دارای تکنولوژی 4-2 گیگاهرتز هستند که به فهم بهتر گفتار کمک می کند.

8- سمعک برنافون (bernafon)

این شرکت متعلق به گروه William Demant است. این شرکت سمعک های باکیفیت را با قیمت ارزان تر نسبت به سایر شرکت ها ارائه می کند. به همین دلیل محصولات این شرکت برای افرادی که برای اولین بار می خواهند سمعک دریافت کنند مناسب است.

9- سمعک سیگنیا – زیمنس (siemens / signia)

بخش سمعک زیمنس در سال 2015 به سیوانتوس انتقال داده شد. از اوین شرکت هایی است که از تکنولوژی بلوتوث در سمعک های خود استفاده کرده است. سمعک های این شرکت در تمرکز بر روی گفتار و کاهش نویز زمینه عالی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم