جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

Easytek در سمعک های بلوتوث دار

محتوای صفحه

Easytek یکی از لوازم جانبی سمعک زیمنس یا همان سیگنیا است که سمعک های وایرلس این خانواده را به یک هدفون با کیفیت و استریو تبدیل می کند. این دستگاه از طریق بلوتوث، صدا را از تمام دستگاه های الکترونیکی جدید مانند تلویزیون، موبایل، پخش کننده موسیقی و … به سمعک منتقل می کند تا کاربر فقط صدای مورد نظر را بشنود و اصوات مزاحمی که در محیط وجود دارند، مانع درک صدای آن ها نشود.

دکمه چند کاره، کنترل ولوم و چراغ led روی easytek

یک دکمه چندکاره بر روی easytek وجود دارد که تنها با همان یک دکمه می توان دستگاه را روشن و خاموش کرد، به تلفن جواب داد، برنامه های شنیداری سمعک را تغییر داد و به راحتی منابع صوتی از قبیل دستگاه های پخش موسیقی، تلویزیون و … را تنظیم کرد. کنترل های ولوم روی دستگاه نیز امکان تغییر سریع ولوم سمعک را فراهم می کنند. همچنین چراغ های LED روی آن اطلاعات مهمی همچون فرارسیدن زمان شارژ باطری را در اختیار کاربر قرار می دهند.
Easytek به کاربر این امکان را می دهد که سمعک خود را به آیفون، آی پد، لپ تاب و گوشی های دارای سیستم اندروید و هر گوشی دارای قابلیت ارتباط بلوتوثی وصل کند.

وسایل جانبی همراه با easytek

یکی از لوازم جانبی که می تواند مکمل easytek باشند، مبدل تلویزیون است. این مبدل تلویزیون های فاقد بلوتوث را به easytek متصل می کند. بدین ترتیب، کاربر می تواند به صورت وایرلس صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک خود بشنود.

 

اجزاء easytek

این دستگاه شامل اجزاء ذیل می باشد:

  1. یک دکمه چند کاره که در وسط آن قرار دارد.
  2. آنتن هایی که یک حلقه سیم به آن ها متصل شده و این سیم دور گردن کاربر قرار می گیرد.
  3. دریچه های میکروفون که در وسط آنتن ها قرار دارند.
  4. چراغ های LED که اطلاعات مختلفی را منتقل می کنند.
  5. دو تا جای فیش بر روی دستگاه که آنتن های حلقه گردنی به آن متصل می شوند.
  6. دکمه های تنظیم ولوم.
  7. محل اتصال فیش دستگاه های صوتی.
  8. محل اتصال فیش برای گیرنده FM.
  9. دکمه بازنشانی (Reset).
  10. محل اتصال فیش شارژر.

 

برنامه easytek

این برنامه بر روی گوشی موبایل نصب شده و کاربر می تواند با آن تنظیمات سمعک های خود را بر روی صفحه گوشی ببیند، صدای منابع صوتی که با این دستگاه به آن ها متصل شده است را تنظیم کند، و به طور کلی از موبایل خود به عنوان یک ریموت کنترل استفاده کند. همچنین کاربر می تواند با گوشی موبایل خود بدون این که کسی متوجه شود، تنظیمات سمعک را در محیط های مختلف تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم