جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گروه بندی سمعک های سیگنیا

محتوای صفحه

سمعک زیمنس را می توان به سه رده اصلی تقسیم کرد که عبارتند از:

  1. سمعک های سطح پایین یا رده مقدماتی.
  2. سمعک های سطح متوسط.
  3. سمعک های سطح بالا یا رده عالی.

سمعک های سطح پایین یا رده مقدماتی

این رده شامل دو گروه می باشد:

  • Sirion 2: این خانواده شامل سمعک هایی است که برای همه انواع کم شنوایی ها مناسب می باشند. این مدل از سمعک به دلیل طراحی جمع و جور خود زیبا بوده و دارای پوسته ای از جنس نانو برای محافظت از اجزای سمعک می باشد. این سمعک ها واجد ویژگی هایی همچون تراکم و محدودیت چندکاناله، سیستم میکروفون جهت دار انطباقی، حذف فیدبک و سایر ویيگی هایی است که می توانند یک تجربه شنیداری خوب را برای شما رقم بزنند.
  • Orion 2: طراحی مناسب این سمعک ها برای استفاده راحت، آن ها را برای انواع سبک های زندگی مناسب کرده است. این دستگاه ها به راحتی کنترل می شوند و دستکاری تنظیمات آن ها در موقعیت های شنیداری مختلف سخت نیست. همچنین این سمعک ها دارای میکروفون جهت دار اتوماتیک هستند تا در صورت لزوم بر اصواتی که می خواهید بشنوید تمرکز کنند.

سمعک های سطح متوسط

  • Primax 3: سمعک پرایمکس، یک سمعک رسیور در مجرای گوش (RIC) با قابلیت های عالی است. این سمعک قابل شارژ بوده و نیازی به تعویض باطری ندارد. همچنین برنامه ای برای درمان وزوز نیز دارد. این سمعک برای تمام سطوح کم شنوایی مناسب بوده و دارای میکروفون جهت دار برای شنوایی دو گوشی خوب است. سمعک پرایمکس-3 دارای 24 کانال پردازشی می باشد.
  • Primax 5: سمعک پرایمکس-5 با داشتن قابلیت هایی مانند برنامه درمان وزوز و تله کویل، چیزی فراتر از یک سمعک است. این سمعک نیز باطری قابل شاژ، میکروفون جهت دار و قابلیت برقراری ارتباط وایرلس را دارد که جز ویژگی های عالی یک سمعک هستند. این سمعک هم برای تمام سطوح کم شنوایی مناسب بوده و می تواند توانایی شنوایی دو گوشی بیمار را بهبود ببخشد. این سمعک دارای 32 کانال پردازشی است.

سمعک های سطح بالا یا رده عالی

Primax 7: این مدل یک سمعک مدرن با قابلیت های پیشرفته است که چیزی فراتر از عملکرد شنیداری دو گوشی را فراهم می کند. این سمعک دارای تله کویل، باطری قابل شارژ، CROS / BiCROS و برنامه درمان وزوز بوده و استفاده از آن راحت است. این سمعک توسط دستگاه easytek و برنامه ای به همین نام در گوشی موبایل، می تواند اط طریق موبایل کنترل شود (موبایل به عنوان ریموت کنترل آن استفاده می شود). سمعک پرایمکس-7 دارای 48 کانال پردازشی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم