جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سمعک NX

محتوای صفحه

رده NX جدید ترین خط تولید کمپانی Signia است. شرکت زیمنس از سال 2016 که نام تجاری خود را به سیگنیا تغییر داد توانسته است 2 خط سمعک تولید کند، خط PX در سال 2017 و خط NX در سال 2019 .
سمعک های NX خود شامل سمعک داخل گوشی و سمعک پشت گوشی می شوند که در اندازه های مختلف ساخته شده اند اما همه آنها از بهترین سمعک های جهان محسوب می شوند زیرا از سیستم عامل NX برخوردار هستند.

دلیل رضایمندی بالا از سمعک های NX

همانطور که سازنده گان این سمعک اظهار کرده اند، این سمعک “برای حرفه ای ها” طراحی شده است، به این معنی که دارای بسیاری از ویژگی های سطح بالا است که شنیدن را برای کاربران بسیار راحت تر می کند.
از تکنولوژی ای که صدای کاربر را بسیار طبیعی به گوش خودش می رساند تا تکنولوژی soundscape که باعث شده است کاربران در سخت ترین و پیچیده ترین محیط های شنیداری به راحتی صحبت های دیگران را درک کنند، سمعک های NX سطح رضایتی را در کاربران به وجود آورده اند که قابل مقایسه با سایر کمپانی های سمعک نیست.
اجازه دهید با جزئیات بیشتری به بررسی سمعک های NX بپردازیم که به شما در انتخاب سمعک هایتان کمک کند.

پردازش صدای خود فرد با OVP سمعک NX

مهم ترین تکنولوژای ای که در سمعک های NX به کار رفته است OVP است.
این تکنولوژی سمعک nx یکی از اساسی ترین مشکلات در زمینه سمعک را برطرف کرده است: اعوجاج و غیر طبیعی شدن صدای خود کاربر. این مسئله به خاطر پدیده occlusion effect اتفاق می افتد.
سیگنیا یا همان سمعک زیمنس به دنبال حل این مشکل از تکنولوژی Ultra HDe2e در سمعک های NX اش استفاده کرده است و این مسئله را تقریبا حل کرده است. اساس کار این تکنولوژی گرفتن صدای فرد از محیط اطراف و اسکن کردن آن است و همان صدا را بدون تغییر کیفیتی در گوش فرد ارائه می دهد و با این کار بر occlusion effect غلبه می کند، بنابرین فرد با کیفیت بسیار بالایی صدای خود را می شنود.

سمعک NX و وضوح بسیار بالای گفتار

Signia NX از همان تکنولوژی ای که در طبیعی سازی صدای خود فرد استفاده می شد، در تجزیه و تحلیل صدای دیگران هم استفاده کرده است.
این تکنولوژی، نویز را از گفتار تفکیک می کند و با سرکوب کردن نویز و تقویت گفتار، باعث درک گفتار بسیار راحت کاربر در محیط های شلوغ و نویزی می شود.
اکثر افرادی که از سمعک استفاده می کنند همچنان در محیط های شلوغ و نویزی (مانند رستوران ها) مشکل درک گفتار دارند. Signia NX این مشکل را تا حدود زیادی برطرف کرده است.

ارتباط بلوتوث در سمعک های NX

گذشته از ویژگی های پیشرفته پردازش صدای خود کاربر در سمعک های سیگنیا، در آنها قطعه بلوتوث هم تعبیه شده است.
از یک طرف، بلوتوث باعث متصل شدن سمعک های چپ و راست به همدیگر و انتقال اطلاعات بین آنها می شود. از طرف دیگر، این امکان را به Nx می دهد تا به دستگاه های دیجیتالی مانند تلفن های هوشمند سامسونگ یا اپل، iPads ها، دستگاه پخش mp3، تلویزیون یا سیستم های استریو متصل شود.
Signia Nx از آنتن لیزری استفاده می کند که هیچ فضایی را اشغال نمی کند و تقریبا فاقد وزن است.

NX دارای برنامه my control

یکی دیگر از ویژگی های مهم Signia Nx توانایی آن در کار با برنامه myControl است. این برنامه بدون استفاده از بلوتوث، دو سمعک چپ و راست را به هم متصل می کند. علاوه بر این برنامه به شما امکان می دهد سمعک خود را با جزئیات باورنکردنی کنترل کنید.
به عنوان مثال، کاربران می توانند میکروفن های Signia Nx را 360 درجه دستکاری کنند و به آنها اجازه می دهند دقیقاً روی منابع صوتی خاصی، تمرکز کنند.
فرض کنید در یک مهمانی هستید و می خواهید صداهای پشت سر را بشنوید، می توانید از طریق تلفن هوشمند میکروفن سمعک را بچرخانید و در جهت پشت سر، قرارشان دهید و مکالمات را به خوبی بشنوید. این برنامه بر روی همه ی تلفن های هوشمند android و ios قابل نصب می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های سمعک های NX تکنولوژی Signia TeleCare است که به کاربران این امکان را می دهد که بدون مراجعه به کلینیک شنوایی سنجی، سمعک شان توسط دکتر شنوایی شناسی تنظیم شود.
هنگامی که همه این تکنولوژی ها با هم ترکیب می شوند، نتیجه اش سمعکی است که هم پیشرفته است و هم سهولت در استفاده دارد.

اگر اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سمعک Signia NX و ویژگی آن ها لازم دارید و تمایل به استفاده 30 روز امتحانی آنرا دارید، با ما تماس بگیرید. تماس با کلینیک سمعک اقدسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم