جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سمعک insio

محتوای صفحه

سمعک های insio یک نوع از سمعک داخل گوشی بسیار کوچک و با کیفیت صدای بسیار طبیعی هستند که در رده های 3، 5 و 7 تولید شده اند.

امکان سرکوب نویز های مزاحم توسط سمعک insio

تکنولوژی e2e HD:

از جمله تکنولوژی های بسیار برجسته ای که در این سمعک ها به کار رفته است e2e HD می باشد که باعث ارتباط دو سمعک به همدیگر و در نتیجه باعث ایجاد وضوح گفتاری بسیار بالایی برای کاربر می شود.از طرف دیگر این تکنولوژی سمعک باعث سرکوب نویزهای مزاحم شده واز این طریق باعث راحتی شنیداری فرد می شود.

تکنولوژی microphone directional:

یکی دیگر از تکنولوژی هایی که باعث سرکوب نویزهای مزاحم می شود microphone directional است. در اکثر کمپانی های سمعک، این تکنولوژی فقط در سمعک پشت گوشی موجود است اما سمعک اینسیو تنها سمعک داخل گوشی است که دارای این تکنولوژی می باشد ( این تکنولوژی هم در رده insio 3 و هم در رده insio 5 و هم در رده insio 7 به کار رفته است).

رده insio 3 قیمت سمعک: 5 میلیون تومان
رده insio 5 قیمت: 8 میلیون تومان
رده insio 7 قیمت: 11 میلیون تومان

وزوز درمانی با استفاده از سمعک اینسیو

یکی دیگر از تکنولوژی های موجود در سمعک های اینسیو تکنولوژی صوت درمانی می باشد که برای درمان وزوز بسیار مفید و کارامد است.
در حقیقت صوت درمانی بدین گونه عمل می کند که یک صوت با شدت بسیار پایین و با مدولاسیون معکوس، به درون گوش فرد فرستاده می شود که بر روی حلزون و عصب گوش عمل کرده و در دراز مدت باعث کاهش چشمگیر شدت وزوز می شود. (در 80% از افرادی که صوت درمانی تجویز شده است، کاهش چشمگیر شدت وزوز گزارش شده است).

Best sound technology در سمعک insio

سمعک های insio نیز مانند سایر سمعک های جدید شرکت signia ( یا همان زیمنس سابق) به جدیدترین نسخه فناوری Best soun technology مجهز شده اند.
این ویژگی انقلابی در مهندسی شنوایی شناسی است که کیفیت بسیار بالای گفتار را با سرکوب کردن نویزهای اطراف فراهم می آورد. به طوری که نه تنها شنوایی را تقویت می کند بلکه درک فرد را نیز بهبود می بخشد.

خاصیت ضد آب بودن برند اینسیو

سمعک اینسیو علاوه بر اینکه بسیار پیشرفته و قدرتمند است، محکم هم هست.
طبق استاندارد های IP67 ساخته شده است، بنابراین در برابر رطوبت، عرق، گرد و غبار و خاک مقاوم است. این ویژگی مهم به سمعکهای شما برای سالها کمک می کند، به همین دلیل کل خط سمعک سیگنیا با استانداردهای IP67 ساخته شده است.
کاربر می تواند بدون استرس و نگرانی از خراب شدن سمعک به انجام فعالیت های روزانه اش مانند ورزش ، پیاده روی و … بپردازد.

کنترل آسان سمعک insio به واسطه تلفن های هوشمند

سمعک Insio و سایر مدل های سمعک زیمنس را می توان از راه دور با TouchControl App کنترل کرد. دیگر نیاز به ریموت جداگانه نیست و به جای آن می توانید با تلفن هوشمند خود صدای سمعک را تنظیم کنید.
به خاطر وایرلس بودنش، اینسیو همچنین می تواند به تلویزیون و رایانه شما متصل شود تا سیگنال های صوتی مستقیماً به سمعک ها منتقل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم