جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سمعک cellion

محتوای صفحه

طراحی جمع و جور و کارایی بسیار عالی

Signia Cellion یکی از مناسب ترین سمعک های گیرنده در کانال (RIC) است که تاکنون طراحی شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا آزادی کامل برای سازماندهی زندگی خود را بدون نگرانی از شارژ و عملکرد کامل دستگاه خود داشته باشند.
هسته اصلی طراحی Cellion یک ماژول شارژ القایی مبتنی بر لیتیوم است که دو روز شارژ (در صورت کامل بارگیری) را فراهم می کند و کاربران نیازی ندارند که این واحد را به پریزهای استاندارد وصل کنند.
این سیستم شارژ هوشمند با استفاده از یک محفظه شیک امکان پذیر و تکمیل شده است، در سمعک سلیون هم از همان اصول تلفن های هوشمند برای شارژ شدن استفاده شده است (در حقیقت در این سمعک ها هم از باتری های لیتمی استفاده شده است).

اما بگذارید کمی بیشتر جزئیات آن را بررسی کنیم تا اطلاعات بیشتری راجع به این سمعک پیشرفته ارائه دهیم.

سمعک سلیون، بدون نیاز به باطری

با قرار دادن سمعک روی محفطه مخصوص، شارژ از طریق القا به سمعک وارد می شود و بعد از مدت 3 ساعت سمعک فول شارژ می شود و کاربر می تواند از آن به مدت 17 ساعت استفاده کند.
در این سمعک ها دیگر نیاز به تعویض باتری نیست به گونه ای که از رضایت بسیار بالایی در بین مصرف کننده ها برخوردار بوده است. با نیم ساعت شارژ کردن این سمعک ها می توان به مدت 7 ساعت از آنها استفاده کرد.

مدیریت صوتی متمرکز بر مکالمه

Signia Cellion فقط به دلیل شارژی بودنش قابل ذکر نیست. این مدل از سمعک زیمنس همچنین در زمینه فناوری فوکوس صوتی که در دستگاه وجود دارد کار کرده است و باعث می شود تا مکالمات را به راحتی دریافت کنید.
در محیط هایی که مسئله نویز محیط وجود دارد، سمعک سلیون به طور خودکار توجه خود را به هرکسی که کاربر با آنها صحبت می کند، متمرکز می کند، صداهایی را که مربوط نیستند را سرکوب می کند و امکان ادامه مکالمه را فراهم می کند.
به عنوان مثال وقتی شما در یک دفتر شلوغ هستید که سر و صدا در همه جا جریان دارد، یا برای ناهار در یک رستوران شلوغ حضور دارید، می توانید بیشترین توجه را به دوستان و همکاران خود بدهید.
این همچنین با VoiceLink، میکروفون دستی که می تواند به طرف مقابل مکالمه شما تحویل داده شود، صدا فرد را تقویت کرده و آن را با کیفیت بسیار بالا به سمعک Cellion انتقال می دهد. با استفاده کردن از 2 سمعک سلیون هیچ اطلاعات حیاتی را از دست نمی دهید.

کنترل آسان سمعک cellion

یکی دیگر از ویژگی های سمعک های Cellion (و به طور کلی محصولات Signia) نحوه اتصال آنها به easyTek است.
اگر نمی دانید، easyTek یک لوازم جانبی پوشیدنی است که توسط سیگنیا ساخته می شود و در اطراف گردن بیمار پوشیده می شود. این اتصال به سمعک های سلیون از طریق فناوری بی سیم اتصال می یابد و به کاربر امکان می دهد تا دستگاه خود را با تلویزیون EasyTek و پخش کننده های موسیقی و موبایل، وصل کند (صدای تلویزیون یا موبایل و .. به داخل سمعک فرستاده می شود و فرد صدای آنها را با کیفیت بسیار بالایی گوش می دهد).
این محتوا از این دستگاه ها با کیفیت کامل استریو مستقیماً به بلندگوهای سلیون منتقل می شود و بسته به نیاز شخصی شما می تواند به طور کامل سلیقه ای شود. با استفاده از easyTek و Cellion، می توانید بین مکالمات و آهنگ های موسیقی جابجا شوید و از تلفن هوشمند خود (از طریق برنامه easyTek) به عنوان یک ریموت برای تغییر تنظیمات سمعک خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: easytek در سمعک های بلوتوث دارنحوه استفاده از easytek سمعک

سایر ویژگی های کلیدی سمعک سلیون

این سمعک ها علاوه بر easy tek و قابلیت شارژ القایی، بسیاری از ویژگی های ابتکاری دیگر را دارند. این سمعک ها از e2e بی سیم 3.0 برای پخش سیگنال صوتی استفاده می کنند. TwinPhone سیگنالهای تلفنی را مستقیماً بین یک جفت Cellion منتقل می کند، مکالمات را نرم تر می کند، در حالی که یک سیم پیچ T-جاسازی شده صدای خارجی را با وضوح کریستالی پخش می کند.
هم سمعک و هم محفظه مخصوص شارژ آن دارای IP-68 می باشد و محافظت موثری در برابر رطوبت، گرد و غبار و عرق می کند. دستگاه برای انجام تنظیمات ساده دارای دکمه فشار است و حتی در صورت تمایل می توانید بین دستگاه های مختلف رنگی جابجا شوید. شاید مهمتر از همه، MiniReceiver 2.0 Cellion’s وجود دارد. با قرار گرفتن مرتب در گوش، در چهار تنظیم قدرت مختلف (S ، M ، H و HP) وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک سلیون cellion با سمعک اقدسیه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم