این سمعک ها زندگی شما را تغییر خواهند داد
سمعک اقدسیه

0912 027 2835

 

 

آنچه باید در مورد بیماری کرونا (COVID-19) و کم شنوایی بدانیم:


- علائم بالینی رایج در بیماران مبتلا به کرونا چیست؟!

- آیا بیماری کرونا سبب کم شنوایی می شود؟!

- آیا داروهای تجویز شده برای درمان کرونا، به سیستم شنوایی آسیب می رسانند؟!

- افراد کم شنوا چگونه می توانند از ابتلا به بیماری کرونا جلوگیری کنند؟!

_8.jpeg
_9.jpeg
Slider

سمعک AMP

سمعک AMP در سال 2011 توسط شرکت استارکی معرفی شد. این سمعک به صورت اختصاصی برای هر فرد ساخته نمی شود بلکه یک سایز کوچک دارد که در عمق مجرای گوش قرار می گیرد و برای همه قابل استفاده است. هدف اولیه تولید این تقویت کننده این بود که افرادی که هنوز برای استفاده از سمعک آمادگی کافی ندارند، از آن استفاده کنند.

ویژگی های سمعک آمپلی فایر شنوایی AMP

 • یکی از کوچکترین سمعک های جهان.
 • کاملا نامریی.
 • طراحی فرق العاده.
 • پنهان در گوش.
 • محصول کشور آمریکا.
 • قیمت مناسب.

این سمعک به صورت پیش فرض دارای سه برنامه است که بر اساس شدت کاهش شنوایی با یکدیگر تفاوت دارند. شنوایی شناس می تواند بهره کلی سمعک و میزان خروجی آن در فرکانس های پایین و بالا را تنظیم کند. بنابراین از آنجا که قابلیت های پیشرفته و قابلیت برنامه ریزی ندارد، به طور دقیق متناسب با نیاز های فرد تنظیم نمی گردد.

این سمعک ها می توانند برای مدت کوتاه تقویت کننده مناسبی برای افراد زیادی باشند ولی برای مدت طولانی چندان مناسب نیستند زیرا در صورت پیشرفت کم شنوایی، ممکن است این دستگاه نتواند تقویت کافی را به فرد ارائه دهد.


سمعک AMP چه مزایایی دارد؟

 1. این که سمعک نیازی به قالبگیری ندارد یک مزیت است چرا که می توان در اولین مراجعه و پس از اثبات مناسب بودن سمعک برای بیمار، آن را تجویز کرد.
 2. به دلیل این که درون مجرای گوش قرار می گیرد و توسط دیگران دیده نمی شود، پذیرش آن توسط بیمار راحت است.

سمعک AMP چه معایبی دارد؟

 1. این سمعک چندان پیشرفته نیست. اگرچه یک سمعک چهار کاناله دیجیتالی است که قابلیت حذف فیدبک را نیز دارد اما بسیاری از تکنولوژی های پیشرفته را ندارد. به همین دلیل ممکن است کاربر در همه محیط های شنیداری از آن راضی نباشد. به طور کلی برای افرادی که سبک زندگی فعالی دارند، این سمعک نمی تواند به میزان کافی نویز زمینه را کاهش داده و شفافیت گفتار را در محیط های نویزی افزایش دهد و همچنین نمی تواند چندین برنامه را برای محیط های مختلف در خود جای دهد.
 2. یکی دیگر از معایب این دستگاه، نحوه تنظیم و برنامه ریزی آن است. سمعک های دیجیتالی رایج، بر اساس نتایج ارزیابی شنوایی فرد به طور دقیق تنظیم می شوند ولی این دستگاه بر اساس تخمینی از نیازهای شنیداری کاربر تنظیم شده و دقیقا نیازهای او را تامین نمی کند.
 3. از آنجا که این سمعک نیازی به قالبگیری ندارد، ممکن است به خوبی در مجرای گوش جایگذاری نشود و این برای کاربر آزاردهنده باشد.

 

چه کسانی می توانند از سمعک AMP استفاده کنند؟

از آنجا که سمعک AMP با قالب گیری به طور اختصاصی برای گوش فرد ساخته نمی شود، در بهره های بالا احتمال ایجاد فیدبک وجود دارد و به همین دلیل افرادی با کاهش شنوایی ملایم تا متوسط بهترین کاندید برای استفاده از آن هستند. اکثر افرادی که برای اولین بار از سمعک استفاده می کنند، کاهش شنوایی در این محدوده دارند و چنانچه هنوز آمادگی پذیرش سمعک را نداشته باشند، بهترین انتخاب برای آن ها، این دستگاه است.
همچنین به دلیل نداشتن ویژگی های پیشرفته، برای افرادی مناسب است که سبک زندگی خیلی فعالی ندارند. به عنوان مثال افرادی که بیرون از منزل و در محیط های شلوغ کار میکنند بهتر است از آن استفاده نکنند اما برای افرادی که بیشتر اوقات خود را در منزل می گذرانند، رضایتبخش خواهد بود.
برای دریافت قیمت سمعک AMP و آگاهی دقیق تر از ویژگی های آن با ما تماس بگیرید.

 

خبــرنامـه
 

طراحی و توسعه: نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY NONEGAR. ALL RIGHTS RESERVED

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت