جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سمعک Ace

محتوای صفحه

یکی از کوچکترین سمعک های خانواده زیمنس، سمعک ace است. این سمعک که از مدل رسیور در مجرا (Ric) است، اندازه ای بسیار کوچک داشته و تقریبا به طور کامل در پشت لاله گوش پنهان می شود.
البته علی رغم اندازه کوچک، قدرتی باورنکردنی دارد و وضعیت شنوایی کاربر را به خوبی بهبود می بخشد. می توان با اطمینان گفت که سمعک ace برای افرادی که نخستین بار از سمعک استفاده می کنند یا کسانی که خواهان بیشترین ظرافت و کیفیت عملکرد هستند، کاملا ایده آل است.

مهم ترین ویژگی سمعک های مدل ace

1- استاندارد IP67

سمعک زیمنس مدل ace تمام ویژگی های یک سمعک پیشرفته را در یک قاب کوچک در کنار یکدیگر جمع کرده است. این سمعک بر اساس استاندارد IP67 ساخته شده و در برابر رطوبت، عرق، گرد و خاک و کثیفی مقاوم است. این ویژگی موجب می شود که سمعک سال ها بدون مشکل کار کند.

2- برنامه SPEECH

یک میهمانی شلوغ، ایستگاه راه آهن یا کافه ای کنار خیابان را در نظر بگیرید. در همه این محیط ها، میزان قابل توجهی نویز مزاحم وجود دارد که سبب می شوند فرد کم شنوا برای حفظ ارتباط کلامی خود با مخاطب، به تلاش و تمرکز زیادی نیاز داشته باشد.

تلاش برای شنیدن اصوات در تمام طول روز می تواند برای فرد خسته کننده باشد. چنین موقعیتی حتی برای افراد هنجار نیز آزاردهنده است. برنامه SPEECH برای غلبه بر این وضعیت طراحی شده است. این برنامه در محیط های شلوغ که گفتار وجود داشته باشد، به صورت اتوماتیک فعال شده، میکروفون سمعک ace در حالت جهت دار قرار می گیرد و تنها گفتار را دریافت کرده و سایر اصوات غیر گفتاری را کاهش می دهد.

همچنین در صورتی که در محیط چندین موقعیت گفتاری وجود داشته باشد (مانند زمانی که در رستوران هستید و صحبت کردن دو نفر سر یک میز دیگر، مزاحم شنیدن گفتار مخاطب خودتان است)، میکروفون جهت دار سمعک ace بر گفتاری که فاصله کمتری با آن دارد، تمرکز می کند. بدین ترتیب کاربر می تواند به راحتی، بدون تلاش زیاد و با خستگی کمتر با دیگران ارتباط برقرار کند.

به طور کلی می توان گفت این برنامه به کاربر کمک می کند تا بر گفتار تمرکز کند نه بر شنیدن!

3- برنامه Echoshield

این برنامه در محیط های بازآوا (مانند تالار) فعال شده و شبب کاهش بازآوایی می شود. بدین ترتیب یک صدای تمیز و واضح را برای کاربر فراهم می کند.

4- برنامه HD music

چه کاربر به صورت زنده در کنسرت باشد و چه در منزل به موسیقی ضبط شده گوش دهد، این برنامه کیفیت صدای خارق العاده ای را برایش فراهم می کند. این برنامه به راحتی با زدن یک دکمه یا با ریموت کنترل فعال می شود.

5- قابلیت کنترل لمسی (touch control option)

با این برنامه می توان از گوشی موبایل به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد و با آن تنظیمات سمعک را تغییر داد. تمام مدل های سمعک ace می توانند با برنامه touch control از راه دور کنترل شوند.

6- قابلیت درمان وزوز (tinnitus therapy)

با فعال کردن این برنامه، صدایی متناسب با وزوز فرد توسط سمعک پخش می شود تا حواس فرد از وزوز پرت شود. ممکن است پس از مدتی استفاده از این برنامه، وزوز قطع شود.

7- قابلیت ارتباط وایرلس یا بی سیمی

این سمعک می تواند به صورت وایرلس به تلویزیون یا کامپیوتر وصل شود و صدای آن ها را مستقیما دریافت کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت راهنمایی لازم و آگاهی از قیمت سمعک ace با سمعک اقدسیه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می خوانیم