021 - 26140251  

 

 

قیمت سمعک │ قیمت سمعک دیجیتال │ قیمت انواع سمعک


سمعک ها معمولا به 3 دسته تقسیم می شوند( سمعک های معمولی ، سمعک های پیشرفته، سمعک های برتر ) که در این بین سمعک های معمولی از همه ارزانتر و سمعک های برتر از همه گران تر هستند.
قیمت سمعک بستگی به تکنولوژی ای که در سمعک به کار رفته است دارد، سمعک های معمولی کم ترین تکنولوژی و سمعک های برتر بالاترین تکنولوژی ها را دارا هستند.
در " سمعک اقدسیه" ما سمعک های با کیفیت را از همه ی برند های برتر جهان تجویز می کنیم. قیمت سمعک های ما از 1.500.000 تومان تا 12 میلیون تومان می باشد.
برای اینکه بدانید سمعک مناسب شما چه قیمتی است باید به ما اطلاعاتی از قبیل اندازه کم شنوایی، شیوه زندگی و نیازهایتان (؟) بدهید که متناسب با آنها بهترین سمعک برای شما معرفی گردد. ما خوشحال خواهیم شد که با شما صحبت کنیم و به شما کمک کنیم که سمعک هایی را پیدا کنید که متناسب با شیوه ی زندگی و بودجه شما باشد.

در سمعک اقدسیه قیمت سمعک شما شامل یک بسته جامع خدمات می باشد. این بدان معنی است که تا 5 سال خدمات رایگان سمعک از قبیل تنظیم سالیانه و تعویض قالب و پوسته و ..... و همچنین 2 سال باتری رایگان می باشد.مشاوره با کارشناسان ما کاملا رایگان است آنها در مورد شنوایی آگاهی کامل دارند و آماده پاسخ گویی هریک از سوالات شما در مورد سمعک هستند. نوبت دهی تلفنی

خلاصه مطالب
قیمت کلی سمعک ها قیمت سمعک اتیکن   قیمت سمعک برنافن   قیمت سمعک دیجیتال   قیمت سمعک نامرئی
قیمت سمعک زیمنس  قیمت سمعک استارکی   قیمت سمعک ویدکس   قیمت سمعک پیشرفته   قیمت سمعک پشت گوشی
قیمت سمعک فوناک  قیمت سمعک یونیترون   قیمت سمعک معمولی    قیمت سمعک برتر  

قیمت کلی سمعک ها

بیشتر کمپانی های سمعک محولات شان را در 3 رده تولید می کنند ( البته برخی از آنها در 4 رده تولید می کنند). که این رده ها فقط در تکنولوژی داخلی شان متمایز هستند و از لحاظ ظاهری با هم تفاوت چندانی ندارند. این 3 رده عبارتند از: سمعک های معمولی، سمعک های پیشرفته و سمعک های برتر. در جدول زیر قیمت حدودی این 3 رده را مشاهد فرمایید

متوسط قیمت سمعک های مختلف
رده سمعک سمعک های معمولی سمعک های پیشرفته سمعک های برتر
 رنج قیمت 2-4 میلیون 6-8 میلیون 10-12 میلیون
 مناسب برای افرادِ  مناسب برای افرادی که از لحاظ اجتماعی غیرفعال هستند و بیشتر وقتشان در خانه یا جاهای ساکت می گذرد.  مناسب برای افرادی که از لحاظ اجتماعی فعال هستند و کارشان به گونه ای است که مرتب در مکان های شلوغ قرار می گیرند.  مناسب برای افراد بسیار فعال و همچنین افرادی که کارشان به شدت نیازمند به شنوایی خوب می باشد.

 

چگونه بفهمید که چه سمعکی برایتان مناسب است؟

2 عامل اصلی وجود دارد :

 

1) میزان فعالیت اجتماعی شما
برای مثال اگر شما در یک محیط پر سروصدا کار می کنید حتما باید یک سمعک پیشرفته و یا برتر تهیه کنید که باعث کاهش شدید نویز از طریق میکروفن های جهت دارش شود و در از طریق میکروفن های جهت دارش شود و درک کنید.
2) تکنولوژی مورد نظر شما
اگر شما فردی هستید که می خواهید سمعک هایتان بالاترین تکنولوژی های موجود در جهان را داشته باشند و کیفیت گفتار آنها بالاترین حد ممکن باشد سمعک های برتر بهترین گزینه برای شما می باشند. این سمعک ها دارای بلوتوث و مدارات از دور می باشند و به راحتی با تلویزیون و تلفن متصل می شوند.

 تکنولوژی سمعک ها  معمولی  پیشرفته برتر
  قیمت  2-4 میلیون  8- 6 میلیون  12- 10 میلیون
 پردازش دیجیتالی صدا  √   √   √
 حذف فیدبک (سوت کشیدن سمعک)   √   √   √
 4 برنامه شنیداری مختلف   √   √   √
 ارتباط بی سیم با تلویزیون و تلفن  Χ   √   √
 افزایش وضوح گفتار  Χ   √   √
کاهنده نویز و دایرکشنالیتی 2 گوشی  Χ   √   √
در طرح ها و رنگ های مختلف  Χ Χ   √
 شنوایی 360 درجه اتوماتیک  Χ Χ   √
درک گفتار در محیط های خیلی شلوغ  Χ Χ   √

!!!! اگر می خواهید بیشتر در مورد تکنولوژی سمعک ها بدانید با کلینیک تماس بگیرید. 26140251 - 021


قیمت سمعک زیمنس ( سیگنیا)

قیمت سمعک های زیمنس از حدود 2 میلیون تومان شروع شده و در رده های بالاتر با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در آنها افزایش پیدا می کند.

 سمعک معمولی زیمنس  سمعک استاندارد زیمنس  سمعک پیشرفته زیمنس  سمعک برتر زیمنس
 3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  9 میلیون تومان  12 میلیون تومان

قیمت سمعک زیمنس در رده های مختلف تکنولوژی آن متفاوت است. تکنولوژی بالای سمعک زیمنس آلمان باعث شده است که این سمعک در طبیعی بودن صداها بی نظیر عمل کند.


قیمت سمعک فوناک

فوناک 4 رده سمعک تولید می کند.

سمعک معمولی فوناک سمعک استاندارد فوناک سمعک پیشرفته فوناک سمعک برتر فوناک
 2.5 میلیون تومان  5 میلیون تومان  8 میلیون تومان  11 میلیون تومان

ارزاترین سمعک های فوناک QS و VITUS می باشند که به ترتیب 000/400/1 و 000/600/1 تومان می باشند و بالاترین سمعک فوناک B90 می باشد.


قیمت سمعک اتیکن

سمعک اتیکن تولید کشور دانمارک می باشد که به حق یکی از بهترین کمپانی های تولید سمعک در جهان می باشد.
اتیکن در 4 رده سمعک تولید می کند.

سمعک معمولی اتیکن سمعک استاندارد اتیکن سمعک پیشرفته اتیکن سمعک برتر اتیکن
 3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  10 میلیون تومان  15 میلیون تومان

سمعک OPN یکی از بهترین سمعک های جهان است که محصول کمپانی اتیکن می باشد. 96% از افرادی که OPN برایشان تجویز شده است رضایت خود را به این سمعک نشان داده اند. قیمت سمعک OPN در خارج از کشور در حدود 3500 دلار و در ایران حدود 15 میلیون تومان می باشد.
اگر تمایل دارید که سمعک OPN را به مدت 30 روز ازمایشی استفاده کنید با کلینیک تماس بگیرید عکس OPN

نوبت دهی تلفنیقیمت سمعک استارکی

سمعک استارکی محصول کشور آمریکا است که یکی از بهترین کمپانی های جهان در عرصه سمعک است. این سمعک آمریکایی از کیفیت گفتار بی نظیری برخوردار می باشد، همچنین مدارات درمان وزوز گوش و حذف فیدبک این سمعک ها برای همه متخصصان شنوایی کاملا بدیهی است.
استارکی محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی استارکی سمعک استاندارد استارکین سمعک پیشرفته استارکی سمعک برتر استارکی
6 میلیون تومان  10 میلیون تومان  15 میلیون تومان  20 میلیون تومان

کوچک ترین سمعک جهان ساخت استارکی است و soundlens نام دارد. این سمعک از محدود سمعک های کاملا نامریی است. قیمت سمعک نامریی بسیار بالا می باشد. یک حقیقت در مورد سمعک نامریی این است که این سمعک برای 80% افراد مناسب نمی باشد.


قیمت سمعک یونیترون

یونیترون محصول کشور کانادا است و محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی یونیترون سمعک استاندارد یونیترون سمعک پیشرفته یونیترون سمعک برتر یونیترون
2.5 میلیون تومان  5 میلیون تومان 6/500 میلیون تومان 7/500 میلیون تومان

قیمت سمعک برنافن

برنافن محصول کشور سوئیس است که محصولاتش را در 4 رده عرضه می کند.

سمعک معمولی برنافن سمعک استاندارد برنافن سمعک پیشرفته برنافن سمعک برتر برنافن
3 میلیون تومان  7 میلیون تومان  10 میلیون تومان 12 میلیون تومان

قیمت سمعک ویدکس

ویدکس محصول کشور دانمارک است که محصولاتش را در 4 رده تولید می کند.

سمعک معمولی ویدکس سمعک استاندارد ویدکس سمعک پیشرفته ویدکس سمعک برتر ویدکس
3 میلیون تومان  6 میلیون تومان  9 میلیون تومان  11 میلیون تومان

>


قیمت سمعک معمولی

سمعک های معمولی در تمامی کمپانی ها تقریبا قیمتی بین 3/5 – 2/5 میلیون دارند. این سمعک ها برای افرادی توصیه می شوند که بیشتر وقتشان را در خانه یا جاهای خیلی آرام می گذرانند. این سمعک ها برای جاهای شلوغ زیاد کارامد نیستند.

قیمت سمعک دیجیتال

همه انواع سمعک ها در حقیقت دیجیتال هستند. دیجیتال معمولی، دیجیتال پیشرفته، دیجیتال برتر که هرکدام را مفصل توضیح ددادیم.

قیمت سمعک پیشرفته

سمعک پیشرفته یعنی سمعکی که توانایی شناسایی محیط های مختلف را دارد و با تغییر محیط ، برنامه و نحوه عملکرد آن به کلی تغییر می کند. تقریبا در همه شرکت ها سمعک های پیشرفته قیمتی حدود 7 میلیون تومان دارند. این سمعک ها کیفیت گفتار خوبی دارند و برای افرادی توصیه می شوند که از لحاظ اجتماعی فعال باشند.

قیمت سمعک برتر

سمعک های برتر در همه ی کمپانی های سمعک قیمتی حدود 12 میلیون دارا می باشند. سمعک های برتر نسل بالاتر سمعک های پیشرفته هستند و دارای کیفیت گفتار بسیار بالا می باشند و در همه ی محیط های شنیداری کارامد هستند. قابل برنامه ریزی هستند ، همزمان چندین برنامه مختلف دارند، وایرلس هستند ، به صورت مستقیم به تلفن تلویزیون و ... وصل می شوند و صدای آنها را بصورت بسیار شفافی به داخل گوش بیمار می آورند. این سمعک ها برای افرادی توصیه می شوند که از لحاظ اجتماعی بسیار فعال می باشند و نیازشان به شنوایی بسیار زیاد است. مثل افرادی که در طول روز با چندین نفر ارتباط برقرار می کنند مثل فروشنده ها، مدیران، معلم ها، دانشجویان و ... .

قیمت سمعک نامریی

همه ی کمپانی های سمعک قادر به ساختن سمعک های نامریی نیستند و فقط یک الی دو کمپانی این تکنولوژی را دارا هستند. در بیشتر کمپانی ها سمعک نامریی وجود دارد ولی متاسفانه فقط اسم شان نامریی است و وقتی داخل گوش قرار می گیرند از جناحین قابل مشاهده شدن هستند. در اینجا منظور ما سمعک های کاملا نامریی است یعنی سمعکی که به هیچ عنوان قابل مشاهده شدن نباشد، این سمعک ها قیمت بسیار بالایی دارند یک نمونه آمریکایی آنها که بسیار کیفیت بالایی هم دارد قیمتی بین 15 میلیون تومان دارد.
در" سمعک اقدسیه " ابتدا قالب خام سمعک نامریی برای شما ساخته می شود سپس درون گوش شما به مدت چندین روز قرار می گیرد اگر ظاهر سمعک برای شما کاملا نامریی باشد و رضایت شمارا جلب کند بورد اصلی سمعک درون آن قرار داده می شود و شما از کیفیت صدایی بی نظیر و بدون دیده شدن، لذت می برید. نوبت دهی تلفنی

9

قیمت سمعک پشت گوشی

اگر مطاب بالا را به صورت دقیق مطالعه کرده باشید حتما متوجه شده اید که سمعک پشت گوشی در چندین رده تولید می شود. رده معمولی، رده استاندارد ، رده پیشرفته و رده عالی. که قیمت تقریبی آنها به ترتیب 5/2 و6و 9 و 12 میلیون می باشد. البته بستگی به برند سمعک مورد نظر دارد و ممکن است قیمت ها بالا و پایین شوند.

................................................

"خدمات سمعک اقدسیه"


در" سمعک اقدسیه " جدیدترین سمعک های جهان با قیمت هایی مقرون به صرفه برای بیماران تجویز می شود. ما به شما کمک می کنیم تا براساس بودجه شما و نیازهای شما بهترین راه حل را برای شنوایی تان بیابید و سمعکی را برای شما تجویز می کنیم که جوابگوی نیازهای شما باشد. تمامی سمعک های ما 30 روز به صورت آزمایشی روی گوش فرد قرار داده می شوند و در صورتیکه رضایت کامل بیمار حاصل شود خرید قطعی صورت می گیرد، اگر بیمار در مدت این 30 روز پیشرفتی مشاهده نکند مدل سمعک بیمار عوض خواهد شد و مجددا 30 روز آزمایشی استفاده می کند. این روند تا زمانی که رضایت 100 % بیمار حاصل شود ادامه پیدا می کند. لازم به ذکر است که 99% از بیماران ما با همان تجویز اول رضایت کامل خود را اعلام کرده اند.

خبــرنامـه
 

طراحی و توسعه: نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY NONEGAR. ALL RIGHTS RESERVED

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت